РОЗВИТОК ІНТУІЦІЇ

Tilda Publishing
21-дневнний курс в Telegram - 10 -хвилинні щоденні заняття
Відкрийте в собі потужне джерело внутрішньої мудрості з нашим ексклюзивним курсом з розвитку інтуїції. Цей курс є унікальним поєднанням теоретичних знань і практичних вправ, призначених для поглиблення вашого розуміння та здатності чути свій внутрішній голос.

Цей курс ідеально підходить як для новачків, так і для тих, хто хоче поглибити свої існуючі навички.

Що вас чекає на курсі:
"РОЗВИТОК ІНТУІЦІЇ"

Цей курс - не просто набір вправ, це шлях до розуміння глибин вашої свідомості та розкриття вашого інтуїтивного потенціалу. Приєднуйтесь до нас, щоб розпочати цей чудовий шлях саморозвитку та самопізнання.
 • Практики з підсилення інтуїтивної чутливості
  Ви навчитесь розпізнавати та інтерпретувати інтуїтивні сигнали. Це допоможе вам краще розуміти себе та оточуючий світ.
 • Тренування інтуїтивних здібностей
  Ми використовуємо спеціальні вправи для вгадування прихованих фігур та елементів. Ці заняття допомагають зрозуміти, наскільки ефективно ви розібралися з вправою на розвиток інтуїції, та дозволяють практично розвивати здатність до інтуїтивного сприйняття інформації.
 • Створення інтуїтивних "Якорів"
  Навчіться створювати спеціальні "якорі" - унікальні психологічні тригери, які допоможуть вам швидко налаштовуватися на інтуїтивне сприйняття та розпізнавати підказки вашого внутрішнього голосу.
 • Практики для розвитку правильного інтуїтивного стану
  Освойте методи, які допоможуть вам досягти стану, найбільш сприятливого для інтуїтивного сприйняття. Дізнайтеся, як управляти своїми емоціями та підсвідомими налаштуваннями для досягнення відкритості до інтуїтивних сигналів.
 • Основи телепатії та розвиток візуалізації.
  Ознайомтеся з техніками, які лежать в основі розвитку телепатичних здібностей, та внутрішньої візуалізації для посилення ментальних інтуїтивних здібностей. Адже велика частина інформації до нас надходить у вигляді образів та припущень.
Приєднуйтесь до нашого тритижневого онлайн-курсу, представленого у формі захоплюючих відеоуроків. Ви самі обираєте зручний для себе час та темп навчання, роблячи процес навчання максимально комфортним та ефективним.
Вартість курсу:
зі знижкою 75%
399 грн
1600 грн
купити зараз
Знижка на курс скоро закінчиться.
втигніть купити курс за вигідною ціною
Дні
Години
Хвилини
секунди

Про автора курсу
"РОЗВИТОК ІНТУІЦІЇ"

Людмила Індра
авторка курсу
Експерт у галузі саморозвитку та інтуїції, яка має більше ніж 30-річний досвід у практичній психології та езотериці. Протягом 12 років розробила та провела багато унікальних курсів, присвячених розкриттю прихованих можливостей людської свідомості.
Людмила — член престижного Союзу Парапсихологів США, що підтверджує її глибокі знання та унікальний підхід до навчання. Вона є автором більше ніж 20 курсів, спрямованих на розвиток особистості.

FAQ (Часто задаваемые вопросы)

Отзывы о курсе
Подписаться на новости и статьи
МЫ В СОЦСЕТЯХ
Остались вопросы?
напишите нам: